0

با سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران گرامی سایت NetEditor


نت ادیتور چیست؟

 

نت ادیتور نام تیمی است که ابتدا فعالیت خود را داخل کانال تلگرامی شروع کرد. پس از مدتی بنا به محبوبیت این کانال آموزشی در تلگرام, تیم نت ادیتور تصمیم به راه اندازی سایتی آموزشی در همان حوزه و عنوان را گرفت. نت ادیتور تیم آموزشی بنا بر اصول قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.


فعالیت تیم

 

نت ادیتور فعالیت خود را ابتدا با ایجاد کانال در تلگرام در اواسط سال ۹۴ شروع کرد. اوایل کار, تمرکز تیم روی کرکینگ بود که بعد ها با افزایش کاربران تصمیم به فعالیت در سایر حوزه ها را گرفت بالاخره سایت نت ادیتور در سال ۱۳۹۹ راه اندازه شد که فعالیت های تیم, تولید محتوای آموزشی در حوزه‌های((شبکه, برنامه نویسی, امنیت, گرافیک و سایر علوم مربوط به کامپیوتر و فناوری اطلاعات)) را شامل می شود.


اهداف تیم

 

هدف تیم ما ارتقای سطح کیفی و دانش ملت عزیزمان ایران است. در عصر معاصر فقر در فضای مجازی باعث عقب ماندگی علمی‌مان میشود پس درنگ نکید و همین حالا با نت ادیتور شروع کنید!


چرا نت ادیتور

 

نت ادیتور سعی کرده است بهترین مدرس ها را انتخاب و بهترین محتوا را تولید کند. محیطی امن و قابل اطمینان برای یادگیری! بدون محدودیت سنی! در خانه خود بنیشیند و شروع به یادگیری با نت ادیتور بکنید!

   

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان نت ادیتور

با عضویت در خبرنامه ویژه نت ادیتور از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!